Uluslararası Kapsama Alanımız

20.000’i aşkın varış noktamızla; Avrupa, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya, Afrika kıtalarının tamamını kapsıyor ve hepsine uçuş imkanı sunuyoruz.

Varış Süremiz

Özel uçak kiralamanın en büyük avantajlarından biri değerli zamanınızı çalan pürüzlerin ortadan kalkmasıdır. Saatte ortalama 475 knot (880 km/sa) hızla, aktarma olmadan direk olarak varış noktanıza mümkün olan en hızlı ulaşım yoluyla ulaşmış olursunuz.

Ürün Kalitemiz

Siz değerli yolcularımız için, yiyecek ve içeceklerimizi her uçuşta özel olarak kendini sektörde kanıtlamış ve gerekli sağlık sertifikalarına sahip olan yerlerden temin etmekteyiz.

Hizmetlerimiz Hakkında:

Size sağlamakta olduğumuz uçak kiralama hizmeti; havacılık sektöründe yıllarca çalışmış olan alanında uzman, profesyonel pilotlar, kabin memurları ve hostesler tarafından sağlanmakta olup Gulfstream GIV Tipi uzun menzilli uçak ile yapılmaktadır. Yiyecek içecek servisimiz yolcuların isteğine göre özel olarak seçilmektedir.

Uçak Özellikleri ve Performansı

  • Uçuşlarda Gulfstream G-IV modeli uçak kullanılmaktadır.
  • Maksimum yolcu kapasitesi 13 kişidir.
  • Seyir hızı ortalama 475 knots (880 km/sa) olarak planlanmaktadır.
  • Maksimum hız 505 knots (935 km/sa) olmaktadır.
  • Maksimum uçak menzili yaklaşık 4,220 nm (7,815 km) olarak ölçülmüştür.

Daha Detaylı bilgi için;

Uçuş için hazır mısınız? Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa veya uçak hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.